![Парта шкільна Bambi P 2215 (40*70*70 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця [Склад: Одеса №4], фото 1](https://images.prom.ua/4293279687_parta-shkilna-bambi.jpg)
Парта шкільна Bambi P 2215 (40*70*70 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця [Склад: Одеса №4]
3 444,40 ₴
- В наявності
- Код: P 2215
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000621392
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн (упаковку оплачує покупець).
Склад зберігання: Одеса №4
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Парта шкільна Bambi P 2215 (40*70*70 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця під столом)
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн (упаковку оплачує покупець).
Склад зберігання: Одеса №4
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Парта шкільна Bambi P 2215 (40*70*70 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця під столом)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Блакитний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри монолітної парти | |
| Висота сидіння | 400 мм |
| Висота стільниці парти | 700 мм |
| Глибина парти | 350 мм |
| Глибина стільниці парти | 400 мм |
| Довжина парти | 700 мм |
| Довжина стільниці парти | 700 мм |
| Максимальна висота стільниці регульованою парти | 700 мм |
| Мінімальна висота стільниці регульованою парти | 600 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 700 мм |
| Глибина столу | 350 мм |
| Довжина столу | 700 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 700 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
Розмір упаковки: 75 см* 55 см* 25 см
Упаковка: Коробка
Вага (кг): 14.500
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (нетто): | 13 kg |
| Висота(в зборі): | 70 |
| Гарантія: | 14 днів |
| Довжина(в зборі): | 70 |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Склад зберігання: | Одеса №4 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн (упаковку оплачує покупець). |
| Ширина(в зборі): | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 444,40 ₴

![Парта шкільна Bambi P 2215 (40*70*70 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця [Склад: Одеса №4], фото 2](https://images.prom.ua/4293279688_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
![Парта шкільна Bambi P 2215 (40*70*70 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця [Склад: Одеса №4], фото 3](https://images.prom.ua/4293279689_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
