![Парта шкільна Bambi J 55701 (38*71*73 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця [Склад: Одеса №4], фото 1](https://images.prom.ua/4293279491_parta-shkilna-bambi.jpg)
Парта шкільна Bambi J 55701 (38*71*73 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця [Склад: Одеса №4]
3 586,60 ₴
- В наявності
- Код: J 55701
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000621389
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн (упаковку оплачує покупець).
Склад зберігання: Одеса №4
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Парта шкільна Bambi J 55701 (38*71*73 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця під столом)
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн (упаковку оплачує покупець).
Склад зберігання: Одеса №4
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Парта шкільна Bambi J 55701 (38*71*73 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця під столом)
Розмір робочої поверхні 71х38 см. Загальний розмір стільниці 71х49 см.
Висота парти регулюється від 63 до 73 см.
Висота стільця регулюється від 32 до 37 см.
Ніжки столу - пластикові.
Кут нахилу стільниці регулюється.
| Основні | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Рожевий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри монолітної парти | |
| Висота сидіння | 370 мм |
| Висота стільниці парти | 730 мм |
| Глибина парти | 490 мм |
| Глибина стільниці парти | 380 мм |
| Довжина парти | 710 мм |
| Довжина стільниці парти | 710 мм |
| Максимальна висота стільниці регульованою парти | 730 мм |
| Мінімальна висота стільниці регульованою парти | 630 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 730 мм |
| Глибина столу | 380 мм |
| Довжина столу | 710 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 730 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 630 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
Розмір упаковки: 85 см* 50 см* 25 см
Упаковка: Коробка
Вага (кг): 15.500
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (нетто): | 14 kg |
| Висота(в зборі): | 73 |
| Гарантія: | 14 днів |
| Довжина(в зборі): | 71 |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Склад зберігання: | Одеса №4 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн (упаковку оплачує покупець). |
| Ширина(в зборі): | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 586,60 ₴

![Парта шкільна Bambi J 55701 (38*71*73 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця [Склад: Одеса №4], фото 2](https://images.prom.ua/4293279492_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
![Парта шкільна Bambi J 55701 (38*71*73 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця [Склад: Одеса №4], фото 3](https://images.prom.ua/4293279493_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
