![Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/5717189123_velosiped-dityachij-trikolisnij.jpg)
Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5]
3 569,09 ₴
- В наявності
- Код: MT 1006-8
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000660065
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: сталь, батьківська ручка, до 25 кг)
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: сталь, батьківська ручка, до 25 кг)
| Бренд | TURBO TRIKE |
| Категорія | ">дитячі триколісні велосипеди |
| Стать | універсальний |
| Рекомендований вік | від 1,5 до 3 років |
| Колір | світло-сірий |
| Тип | колясочний |
| Рекомендоване навантаження | до 25 кг |
| Матеріал рами | сталь |
| Кермо | з м'якою накладкою |
| Игрова панель | світло/музика USB/МР3/BT |
| e="font-size:13px">живлення: 3 батарейки типу AA | |
| Захист | 3-х точкові ремені безпеки з м'якими накладками зі світловідбивними смугами |
бампер розсувний з м'якою накладкою |
|
| Ремінь-захист від сповзання | |
| Сидіння | м'який чохол з доп.накладкою на сидіння та подушка під голову; |
| Ігрова панель | ширина: 29 см, шлибина: 19 см |
| регульована відстань до керма; | |
| висота від сидіння до підлоги: 43 см | |
| висота від сидіння до нижньої підніжки: 24 см | |
| Спинка | висока спинка 35 см; |
| 3 положення | |
| Капюшон | 2 положення |
| регулюється за допомогою фіксаторів; | |
| незнімний; | |
| смотрове вікно; | |
| Тканина | нова, UV 50+/WPF захист від вигоряння |
| Батьківська ручка | подвійна посилена |
| 2 положення, висота від підлоги: min 94 см/max 100 см, | |
| м'які фомові накладки | |
| швидкознімна | |
| Підніжка | складається |
| з антиковзкою поверхнею | |
| Колеса | надувні (гумові) 12/10; |
| на підшипниках (передні та задні колеса) | |
| Ø передніх коліс: 32 см | |
| Ø задніх коліс: 27 см | |
| ширина шасі задніх коліс: 53 см | |
| обода: алюм+пластик; | |
| пластиковий захист (переднє колесо); | |
|
фіксатор вільного ходу педалей;
|
|
| Гальма | задні: ножні, 2 шт. |
| Багажна корзина | тканева, с жорстким дном, знімна |
| Додатково | сумочка для дрібниць, пульт |
| Розмір велосипеда (д×ш×в) | 110х53х109 см; |
| Вага нетто | 10,8 кг; |
| Вага брутто | 12,5 кг; |
| Розмір коробки (д×ш×в) | 60х30х41см; |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbo Trike |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (нетто): | 10,8 kg |
| Висота(в зборі): | 109 |
| Гарантія: | 14 днів |
| Довжина(в зборі): | 110 |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
| Ширина(в зборі): | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 569,09 ₴

![Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5], фото 2](https://images.prom.ua/5897542986_w159_h159_velosiped-dityachij-trikolisnij.jpg)
![Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5], фото 3](https://images.prom.ua/5897542987_w159_h159_velosiped-dityachij-trikolisnij.jpg)
![Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5], фото 4](https://images.prom.ua/5897542988_w159_h159_velosiped-dityachij-trikolisnij.jpg)
![Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5], фото 5](https://images.prom.ua/5897542989_w159_h159_velosiped-dityachij-trikolisnij.jpg)
![Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5], фото 6](https://images.prom.ua/5897542990_w159_h159_velosiped-dityachij-trikolisnij.jpg)
![Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5], фото 7](https://images.prom.ua/5897542991_w159_h159_velosiped-dityachij-trikolisnij.jpg)
![Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5], фото 8](https://images.prom.ua/5897542992_w159_h159_velosiped-dityachij-trikolisnij.jpg)
![Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5], фото 9](https://images.prom.ua/5897542993_w159_h159_velosiped-dityachij-trikolisnij.jpg)
![Велосипед дитячий триколісний Turbotrike MT 1006-8 (колеса: передні Ø12.6"/задні Ø10.6"/EVA, рама: с [Склад: Одеса №5], фото 10](https://images.prom.ua/5897542994_w159_h159_velosiped-dityachij-trikolisnij.jpg)
