![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/5572120989_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5]
4 204 ₴
- В наявності
- Код: ME 1077 Beige
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000659396
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 126.12 грн.
Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання: поворотний)
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 126.12 грн.
Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання: поворотний)
| ТИП | заколисуючий центр |
| ВІК | від народження до 9кг |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (Д/Ш/В) | 77х64х66 (97см з дугою) |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ (Д/Ш) | 77х52 см |
| ОСОБЛИВОСТІ | нахил спинки, 2 положення |
| поворот на 360° | |
| таймер 8, 15, 30 | |
| 5 швидкостей хитання | |
| 12 мелодій, регулювання гучності | |
| MP3+USB+Bluetooth | |
| панель управління | |
| 5-ти точкові ремені безпеки | |
| стопор закачувального блоку | |
| "розумний" сенсор закачування, зупинка/відновлення гойдання, коли дитина заснула/прокинулася |
|
| живлення від мережі та від батарейок (АА 4шт, у комплект не входять) | |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | знімний матрац 52х36см |
| 2 іграшки на дузі | |
| блок живлення | |
| пульт ДУ | |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | метал, пластик, тканина |
| КОРОБКА 1шт | Брутто 6,35 кг, нетто 5,48 кг / 50-19-52см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Стан | Новий |
| Тип | Шезлонг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 14 днів |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Кешбек, грн. (зробимо знижку на цю суму): | 126.12 |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 204 ₴

![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5], фото 2](https://images.prom.ua/5572120990_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5], фото 3](https://images.prom.ua/5572120994_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5], фото 4](https://images.prom.ua/5572120995_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5], фото 5](https://images.prom.ua/5572120996_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5], фото 6](https://images.prom.ua/5572120998_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5], фото 7](https://images.prom.ua/5572120999_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5], фото 8](https://images.prom.ua/5572121002_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5], фото 9](https://images.prom.ua/5572121003_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1077 HUGS Beige (механізм гойдання [Склад: Одеса №5], фото 10](https://images.prom.ua/5572121005_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
