![Ванночка для купання немовлят El Camino ME 1152 BASIC Pink [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/6505756491_vannochka-dlya-kupannya.jpg)
Ванночка для купання немовлят El Camino ME 1152 BASIC Pink [Склад: Одеса №5]
850,27 ₴
- В наявності
- Код: ME 1152 Pink
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000659613
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Ванночка для купання немовлят El Camino ME 1152 BASIC Pink
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Ванночка для купання немовлят El Camino ME 1152 BASIC Pink
| Артикул | ME 1152 BASIC |
| Матеріал | силикон, пластик |
| Внутрішні розміри (д*ш*г) | 57-68 x 29-40 x 19 см |
| Зовнішні розміри (д*ш*в) | 78 х 49 x 20 см |
| Розмір у складеному вигляді (д*ш*в) | 78 х 49 x 9,5 см |
| Вага нетто | 1,3 кг |
| Вага брутто / Розмір упаковки (д*ш*в) | 2 КГ / 50 х 10 х 80 см |
| Особливості | зручний злив |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 14 днів |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850,27 ₴

