![Ходунки дитячі Bambi M 6134-5 [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/6527482493_hodunki-dityachi-bambi.jpg)
Ходунки дитячі Bambi M 6134-5 [Склад: Одеса №5]
1 503,70 ₴
- В наявності
- Код: M 6134-5
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000679147
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Ходунки дитячі Bambi M 6134-5
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Ходунки дитячі Bambi M 6134-5
| ТИП: | ходунки |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (д/ш/в) | 68 см / 56 см / 56 см |
| РЕГУЛЮВАННЯ ЗА ВИСОТОЮ | 3 положення |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СТОЛИКА (min/max) | 40 см / 44 см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ (min/max) | 30 см / 35 см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО Спинки (min/max) | 52 см / 56 см |
| ПАНЕЛЬ | знімна |
| МУЗИКА | Є, від 2 батарейок типу AA (у комплект не входять) |
| СВІТЛО | Є |
| ДОДАТКОВО | рухомі деталі |
| КОЛЕСА | 8шт |
| рухомі 7 см | |
| пластик+силікон | |
| СТОПОР | 2 шт |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА | ні |
| ДОДАТКОВО | знімна музична панель |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 4,55 кг / 3,42 кг / 71-13-63см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 14 днів |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 503,70 ₴

