![Ходунки дитячі El Camino ME 1184 FUN Pink [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/6583949765_hodunki-dityachi-el.jpg)
Ходунки дитячі El Camino ME 1184 FUN Pink [Склад: Одеса №5]
1 702 ₴
- В наявності
- Код: ME 1184 Pink
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000679144
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 51.06 грн.
Ходунки дитячі El Camino ME 1184 FUN Pink
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 51.06 грн.
Ходунки дитячі El Camino ME 1184 FUN Pink
| ТИП: | ходунки |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (д/ш/в) | 64см / 57см / 58см |
| РЕГУЛЮВАННЯ ЗА ВИСОТОЮ | 3 положення |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СТОЛИКА (min/max) | 41см / 45см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ (min/max) | 27см / 31см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО Спинки (min/max) | 53см / 58см |
| ПАНЕЛЬ | знімна |
| МУЗИКА | є, від 2 батарейок типу AA (у комплект не входять) |
| ДОДАТКОВО | рухомі деталі |
| КОЛЕСА | 8 шт, подвійні |
| рухомі | |
| передні 4*5см | |
| пластик+гума | |
| СТОПОР | на задніх колесах |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА | ні |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 3,25кг / 4,1кг / 59-11,5-69,5см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 14 днів |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Кешбек, грн. (зробимо знижку на цю суму): | 51.06 |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 702 ₴

