![Ходунки дитячі El Camino ME 1185 RIDER Grey [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/6583949767_hodunki-dityachi-el.jpg)
Ходунки дитячі El Camino ME 1185 RIDER Grey [Склад: Одеса №5]
1 737 ₴
- В наявності
- Код: ME 1185 Grey
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000679150
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 52.11 грн.
Ходунки дитячі El Camino ME 1185 RIDER Grey
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 52.11 грн.
Ходунки дитячі El Camino ME 1185 RIDER Grey
| ТИП: | ходунки |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (д/ш/в) | 67см / 58,5см / 56см |
| РЕГУЛЮВАННЯ ЗА ВИСОТОЮ | 3 положення |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СТОЛИКА (min/max) | 39см / 46см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ (min/max) | 24см / 27см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО Спинки (min/max) | 52см / 55см |
| ПАНЕЛЬ | знімна |
| МУЗИКА | є, від 2 батарейок типу AA (у комплект не входять) |
| СВІТЛО | є |
| ДОДАТКОВО | рухомі деталі |
| КОЛЕСА | 8шт |
| рухомі | |
| розмір 4*5см | |
| пластик+гума | |
| СТОПОР | на задніх колесах |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА | ні |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | кг / кг / 58,5-12-70 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 14 днів |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Кешбек, грн. (зробимо знижку на цю суму): | 52.11 |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 737 ₴

