![Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/2635357280_parta-shkilna-bambi.jpg)
Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5]
3 337,30 ₴
- В наявності
- Код: M 4428-8
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000602586
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця під столом, підніжка, лампа)
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, полиця під столом, підніжка, лампа)
Парта учнівська Bambi M 4428 — стане чудовим робочим місцем для вашої дитини, завдяки своїй компактності вона не займе в кімнаті багато місця, до комплекту входить яскрава настільна лампа.
Дитяча парта M 4428 має в комплекті столик і стільчик, їх висоту можна регулювати під зріст дитини, ця модель — це чудовий варіант для тих, хто цінує якість, надійність і комфорт, парта має міцний металевий каркас, що забезпечує їй високу надійність і довговічність.
Дитяча учнівська Bambi M 4428 чудово підходить для виконання занять та занять творчістю, на стільниці є спеціальна підставка для книг, а під стільницею розміщена шухляда для зберігання письмового приладдя.
| ПАРТА | ||
| ГАБАРІТНИЙ РОЗМІР | ш/г | 70 см / 56 см |
| регульована висота min/max: | ||
| з підставкою для книги | 77 см / 100 см | |
| з лампою | 102 см/125 см | |
| кількість положень висоти | мультипозиційна | |
| РОЗМІР СТОЛЕШНІЦІ | ш/г | 70 см / 38см |
| регульований нахил | да | |
| висота до стільниці min/max | 51 см / 74см | |
| ЗАХИСТ ПІД СТОЛЕШНІЦІВ | так/висувний/всередині таблиця множення | |
| ПІДСТАВКА ДЛЯ КНИГИ | да/регульований нахил | |
| ЛАМПА | 3 режими світла, працює від мережі | |
| СТУЛЬЧИК | ||
| ГАБАРІТНИЙ РОЗМІР | ш/г | 36см / 40см |
| регульована висота min/max | 62 см / 74см | |
| кількість положень висоти | мультипозиційна | |
| СИДКА | ш/г | 36 см / 34 см |
| висота до сидіння min/max | 30 см / 42см | |
| КОРОБКА (БРАТТО/НЕТТО/РАЗМЕР) | 14,5 кг / 12,5 кг / 75-62-21см | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Рожевий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри монолітної парти | |
| Висота сидіння | 740 мм |
| Глибина сидіння | 340 мм |
| Глибина стільниці парти | 380 мм |
| Довжина стільниці парти | 700 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 1000 мм |
| Глибина столу | 560 мм |
| Довжина столу | 700 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 100 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 770 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Стільниця | МДФ, пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (нетто): | 12,5 kg |
| Висота(в зборі): | 100 |
| Гарантія: | 14 днів |
| Довжина(в зборі): | 70 |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
| Ширина(в зборі): | 56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 337,30 ₴

![Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5], фото 2](https://images.prom.ua/5942810772_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
![Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5], фото 3](https://images.prom.ua/2635357281_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
![Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5], фото 4](https://images.prom.ua/3142139727_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
![Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5], фото 5](https://images.prom.ua/2635357282_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
![Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5], фото 6](https://images.prom.ua/2635357283_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
![Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5], фото 7](https://images.prom.ua/3142139724_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
![Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5], фото 8](https://images.prom.ua/3142139725_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
![Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5], фото 9](https://images.prom.ua/3142139719_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
![Парта шкільна Bambi M 4428-8 (56*70*100 см, регульована висота і кут нахилу стільниці, стілець, поли [Склад: Одеса №5], фото 10](https://images.prom.ua/3142139720_w159_h159_parta-shkilna-bambi.jpg)
