![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1074 MYLA Soft Mint (механізм гойд [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/3563911925_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1074 MYLA Soft Mint (механізм гойд [Склад: Одеса №5]
3 667 ₴
- В наявності
- Код: ME 1074 Soft Mint
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000645481
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 110.01 грн.
Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1074 MYLA Soft Mint (механізм гойдання: поворотний)
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 110.01 грн.
Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1074 MYLA Soft Mint (механізм гойдання: поворотний)
| ТИП | заколисуючий центр |
| ВІК | від 0 місяців до 24 місяців |
| НАВАНТАЖЕННЯ | до 20кг |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР ГІБКІВ (Д/Ш/В) | 73см/72см/69см |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ (Д/Ш) | 80см/55см |
| ОСОБЛИВОСТІ | сидіння регулюється / 2 положення |
| таймер на 5, 15 та 30 хв. | |
| 12 мелодій | |
| регулятор гучності | |
| 5 швидкостей хитання | |
| Bluetooth, USB | |
| автоматична зупинка повороту | |
| живлення від мережі та від 4-х батарейок типу АА 1.5V (не входять до комплекту) | |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | пульт ДУ |
| адаптер живлення | |
| знімна подушка | |
| 5-ти точкові ремені безпеки | |
| 2 підвіски | |
| москітна сітка | |
| знімний капюшон | |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | тканина, пластик, метал |
| КОРОБКА | 6,1 кг / 5,3 кг / 49,5 х 52 х 19см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Стан | Новий |
| Тип | Шезлонг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 14 днів |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Кешбек, грн. (зробимо знижку на цю суму): | 110.01 |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 667 ₴

![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1074 MYLA Soft Mint (механізм гойд [Склад: Одеса №5], фото 2](https://images.prom.ua/3563911926_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1074 MYLA Soft Mint (механізм гойд [Склад: Одеса №5], фото 3](https://images.prom.ua/3563911927_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1074 MYLA Soft Mint (механізм гойд [Склад: Одеса №5], фото 4](https://images.prom.ua/3563911921_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1074 MYLA Soft Mint (механізм гойд [Склад: Одеса №5], фото 5](https://images.prom.ua/3563911922_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1074 MYLA Soft Mint (механізм гойд [Склад: Одеса №5], фото 6](https://images.prom.ua/3563911923_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-шезлонг для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1074 MYLA Soft Mint (механізм гойд [Склад: Одеса №5], фото 7](https://images.prom.ua/3563911924_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
