![Манеж El Camino ME 1195 Gray (74*117*145 см, шестикутний, вхід із застібкою-блискавкою, чохол, льон, [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/6734456761_manezh-el-camino.jpg)
Манеж El Camino ME 1195 Gray (74*117*145 см, шестикутний, вхід із застібкою-блискавкою, чохол, льон, [Склад: Одеса №5]
2 150 ₴
- В наявності
- Код: ME 1195 Gray
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 64.50 грн.
Манеж El Camino ME 1195 Gray (74*117*145 см, шестикутний, вхід із застібкою-блискавкою, чохол, льон, темно сірий, до 15 кг)
Дитячий манеж El Camino Swift 6 ME 1195 - стане затишним куточком для вашого малюка, де він зможе грати, повзати та вивчати світ у повній безпеці. Завдяки бічним стінкам із сітки дитина завжди буде на увазі, а хороша вентиляція всередині створює комфортну атмосферу. Манеж не має гострих кутів, всі деталі продумані до дрібниць, тому що можна не переживати за безпеку навіть найактивніших непосид.
Дитячий манеж ME 1195 Gray оснащений зручним входом на застібці-блискавці, через який малюк може самостійно заходити всередину, якщо борт відкинутий. Ця функція особливо зручна, коли дитина підросла і вже робить перші кроки.
Манеж ME 1195 Gray стане чудовим придбанням для всієї родини, посадивши малюка в манеж батьки зможуть спокійно зайнятися домашніми справами. Такий манеж чудово підходить для ігор, адже всередині достатньо місця для іграшок.
Характеристики дитячого манежу ME 1195:
- Тип: дитячий манеж
- Форма манежу: шестикутна
- Тип тканини: льон
- Вхід: застібка-блискавка
- Відкидний бортик
- Матеріал виробу: метал, пластик, тканина
Особливості, що відрізняють El Camino Swift 6 ME 1195:
- Форма манежу: шестикутна конструкція забезпечує стійкість та більше простору для гри.
- Вхід: застібка-блискавка дозволяє легко заходити та виходити дитині самостійно.
- Відкидний бортик: зручно для батьків, щоб швидко дістати малюка або укласти його
- бічні стінки: виконані з сітки для гарної вентиляції та огляду
- Безпека: конструкція не має гострих кутів, що знижує ризик травм.
| Тип | манеж |
| Вік дитини | 6-24 міс |
| Вага дитини | до 15 кг |
| Форма | 6-тикутник |
| Габаритний розмір (Д/Ш/В) | 145 х 117 х 74 см |
| Внутрішні розміри манежу (Д/Ш/В) | 125 х 108 х 74см |
| Ніжки | 6 шт |
| Колеса | - |
| Вхід | застібка-блискавка |
| Кишеня | - |
| Тип тканини | льон, сітка |
| В комплекті | сумка-чохол, м'який матрацик |
| Додатково | легко складається |
| Матеріал: | метал, пластик, тканина. |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 5,5 кг/5 кг/76 х 21 х 20 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (нетто): | 5 kg |
| Висота(в зборі): | 74 |
| Гарантія: | 14 днів |
| Довжина(в зборі): | 145 |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Кешбек, грн. (зробимо знижку на цю суму): | 64.50 |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
| Ширина(в зборі): | 117 |
- Ціна: 2 150 ₴

