![Манеж-ліжко El Camino ME 1098 Gray (70*88*128 см, 2 рівні дна, вхід із застібкою-блискавкою, пеленат [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/6734457017_manezh-lizhko-el-camino.jpg)
Манеж-ліжко El Camino ME 1098 Gray (70*88*128 см, 2 рівні дна, вхід із застібкою-блискавкою, пеленат [Склад: Одеса №5]
3 439 ₴
- В наявності
- Код: ME 1098 Gray
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 103.17 грн.
Манеж-ліжко El Camino ME 1098 Gray (70*88*128 см, 2 рівні дна, вхід із застібкою-блискавкою, пеленатор, 2 кільця, чохол, льон сірий, до 13 кг)
Дитячий манеж ME 1098 UNITY Perfect Gray El Camino має два рівні дна, завдяки чому він відмінно підходить для найменших діток, ця модель комплектується двома кільцями з їх допомогою дитина може самостійно підніматися на ніжки. Дитячий манеж ME 1098 Perfect Gray відмінно підходить для сну та відпочинку малюка, манеж має жорстке дно, що забезпечує дитині максимальний комфорт, дана модель поєднує в собі високу якість, надійність та комфорт, також має доступну вартість. Манеж ME 1098 Perfect Gray обладнаний дверцятами на блискавці, через неї дитина зможе самостійно вибиратися назовні, манеж має прозорі стінки виконані з сітки, що забезпечує відмінну вентиляцію і дозволяє батькам спостерігати за дитиною.
Характеристики дитячого манежу ME 1098 UNITY Perfect Gray:
- Тип: 2 у 1 (манеж, приставне ліжко)
- 2 рівні дна
- Відкидний бортик
- Тип тканини: льон
- Ніжки – 2 шт.
- Колеса – 2 шт., діаметр – 8 см, матеріал – пластик
- Вхід: застібка-блискавка
- Матеріал виробу: метал, пластик, тканина
- У комплекті: кільця - 2 шт., чохол, ремені для кріплення до батьківського ліжка, сумка для зберігання
- Додатково: стінка манежу відкидається, щоб приставити до батьківського ліжка
- Вага коробки: 10,4 кг
- Вага манежу: 9,8 кг
- Розміри коробки: 79х22х22 см
- Внутрішні розміри 2-го рівня (Д/Ш/В): 120х60х30 см
- Внутрішні розміри манежу (Д/Ш/В): 120х60х65 см
- Розміри манежу (Д/Ш/В): 125х65х78 см
| Тип | 2в1 манеж+ліжко |
| Вік дитини | від народження до 86 см |
| Вага дитини | до 13 кг |
| Форма | прямокутний |
| Габаритний розмір (Д/Ш/В) | 128 х 70 х 88 см |
| Внутрішні розміри манежу (Д/Ш/В) | 123 х 61 х 65см |
| Внутрішній розмір 2-го рівня (Д/Ш/В) | 123 х 61 х 30см |
| Ніжки | 4 шт |
| Колеса | 2 шт зі стопором |
| Вхід | застібка-блискавка |
| Кишеня | так |
| Тип тканини | льон, сітка |
| В комплекті | пеленатор, кільця 2шт, чохол, ремені для кріплення до батьківського ліжка, сумка для зберігання, |
| Додатково | 2 рівня, легко складається |
| Матеріал: | метал, пластик, тканина. |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 11,9 кг/11,3 кг/125 х 65 х 78 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (нетто): | 11,3 kg |
| Висота(в зборі): | 88 |
| Гарантія: | 14 днів |
| Довжина(в зборі): | 128 |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Кешбек, грн. (зробимо знижку на цю суму): | 103.17 |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
| Ширина(в зборі): | 70 |
- Ціна: 3 439 ₴

