![Центр-стрибунець розвиваючий Bambi M 6243-4 (66*66*69 см, 3в1: столик-лего, обертове сидіння, стрибу [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/6920635351_tsentr-stribunets-rozvivayuchij-bambi.jpg)
Центр-стрибунець розвиваючий Bambi M 6243-4 (66*66*69 см, 3в1: столик-лего, обертове сидіння, стрибу [Склад: Одеса №5]
2 199,90 ₴
- В наявності
- Код: M 6243-4
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000694883
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Центр-стрибунець розвиваючий Bambi M 6243-4 (66*66*69 см, 3в1: столик-лего, обертове сидіння, стрибунець, музика)
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Центр-стрибунець розвиваючий Bambi M 6243-4 (66*66*69 см, 3в1: столик-лего, обертове сидіння, стрибунець, музика)
| ТИП: | 3в1 (столик-лего, обертове сидіння, стрибунець) |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (д/ш/в) | 66 см / 66 см / 69 см |
| РЕГУЛЮВАННЯ ЗА ВИСОТОЮ | 3 положення висоти платформи для стрибання |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СТОЛИКА | 47 см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ | 33 см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО Спинки | 50 см |
| Висота від платформи для стрибання до сидіння (min/max) | 24/31 см |
| ПАНЕЛЬ | знімна |
| МУЗИКА | Є, від 2 батарейок типу AA (у комплект не входять) |
| СВІТЛО | Є |
| ДОДАТКОВО | рухомі деталі, платформа для стрибання, лего столик у комплекті |
| КОЛЕСА | - |
| - | |
| - | |
| СТОПОР | ні |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА | ні |
| ДОДАТКОВО | знімна музична панель |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 6 кг / 4,8 кг / 61-19-61 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 14 днів |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199,90 ₴

![Центр-стрибунець розвиваючий Bambi M 6243-4 (66*66*69 см, 3в1: столик-лего, обертове сидіння, стрибу [Склад: Одеса №5], фото 2](https://images.prom.ua/6920635352_w159_h159_tsentr-stribunets-rozvivayuchij-bambi.jpg)
![Центр-стрибунець розвиваючий Bambi M 6243-4 (66*66*69 см, 3в1: столик-лего, обертове сидіння, стрибу [Склад: Одеса №5], фото 3](https://images.prom.ua/6920635353_w159_h159_tsentr-stribunets-rozvivayuchij-bambi.jpg)
![Центр-стрибунець розвиваючий Bambi M 6243-4 (66*66*69 см, 3в1: столик-лего, обертове сидіння, стрибу [Склад: Одеса №5], фото 4](https://images.prom.ua/6920635354_w159_h159_tsentr-stribunets-rozvivayuchij-bambi.jpg)
![Центр-стрибунець розвиваючий Bambi M 6243-4 (66*66*69 см, 3в1: столик-лего, обертове сидіння, стрибу [Склад: Одеса №5], фото 5](https://images.prom.ua/6920635355_w159_h159_tsentr-stribunets-rozvivayuchij-bambi.jpg)
