![Крісло-шезлонг для немовлят (баунсер) El Camino ME 1178-1 Taupe Beige (з натурального льону, механіз [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/7055319619_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
Крісло-шезлонг для немовлят (баунсер) El Camino ME 1178-1 Taupe Beige (з натурального льону, механіз [Склад: Одеса №5]
2 418 ₴
- В наявності
- Код: ME 1178-1 Taupe Beige
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 72.54 грн.
Крісло-шезлонг для немовлят (баунсер) El Camino ME 1178-1 Taupe Beige (з натурального льону, механізм гойдання: від рухів дитини)
Дитячий баунсер - шезлонг ME 1178 IZZY Taupe Beige бежевий - підходить для дітей від народження і витримує вагу до 15 кг, що робить його практичним рішенням на тривалий період. Він ідеально підійде як для новонароджених, які люблять заколисування, так і для дітей, що підросли, які вже активно вивчають навколишній світ.
Дитячий баунсер ME 1178 Taupe Beige виконаний із матеріалів високої якості, які безпечні для дитини та прості у догляді. Натуральна лляна тканина не викликає подразнення, добре пропускає повітря і залишається приємною на дотик навіть у спеку.
Дитячий шезлонг ME 1178 IZZY Taupe Beige стане чудовим придбанням для вашого малюка, створюючи затишний простір для відпочинку та ігор, він замінить руки батьків, коли потрібно трохи часу для себе, та подарує дитині комфорт та безпеку.
Характеристики дитячого баунсеру ME 1178 Taupe Beige:
- Тип: баунсер
- Тканина: льон
- Механічне заколисування
- Ремінь безпеки
- Нахил спинки регулюється - 3 положення
- Матеріал виробу: метал, пластик, тканина
- Рекомендований вік: від народження і 9 кг
| ТИП | баунсер |
| ВІК / ВАГА | від 0 місяців / до 9 кг |
| ОСОБЛИВОСТІ | регулюється у 3 положеннях |
| природне хитання (від руху дитини) | |
| компактний у складеному вигляді | |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | 3-х точкові ремені безпеки |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | метал, тканина, пластик |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ | 75 х 39 см |
| РОЗМІР У СКЛАДНЕНОМУ ВИГЛЯДІ | 85 х 42 х 11 см |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (Д/Ш/В) | 68 см/38,5 см/min 49-max 62 см |
| КОРОБКА 1шт (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) | 3,57 кг / 2,81 кг / 70,5-47-9,5 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Стан | Новий |
| Тип | Шезлонг |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Кешбек, грн. (зробимо знижку на цю суму): | 72.54 |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
- Ціна: 2 418 ₴

![Крісло-шезлонг для немовлят (баунсер) El Camino ME 1178-1 Taupe Beige (з натурального льону, механіз [Склад: Одеса №5], фото 2](https://images.prom.ua/7055319620_w159_h159_krislo-shezlong-dlya-nemovlyat.jpg)
