![Ходунки дитячі Bambi M 5032L-8 [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/5549704828_hodunki-dityachi-bambi.jpg)
Ходунки дитячі Bambi M 5032L-8 [Склад: Одеса №5]
1 601,98 ₴
- В наявності
- Код: M 5032L-8
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000659649
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Ходунки дитячі Bambi M 5032L-8
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Ходунки дитячі Bambi M 5032L-8
| ТИП: | ходунки |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (д/ш/в) | 73 см / 56 см / 57 см |
| РЕГУЛЮВАННЯ ЗА ВИСОТОЮ | 3 положення |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СТОЛИКА (min/max) | 41 см / 45 см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ (min/max) | 22 см / 26 см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО Спинки (min/max) | 47 см / 51 см |
| ПАНЕЛЬ | знімна |
| МУЗИКА | Є, від 2 батарейок типу AA (у комплект не входять) |
| СВІТЛО | Є |
| ДОДАТКОВО | рухомі деталі, дуга |
| КОЛЕСА | 6шт |
| рухомі, передні 4*5см / задні 2*11,5см | |
| пластик+силікон | |
| СТОПОР | так |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА | ні |
| ДОДАТКОВО | знімна музична панель |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 4,6 кг / 3,7 кг / 55,5-14-70см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 14 днів |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 601,98 ₴

![Ходунки дитячі Bambi M 5032L-8 [Склад: Одеса №5], фото 2](https://images.prom.ua/5979209796_w159_h159_hodunki-dityachi-bambi.jpg)
![Ходунки дитячі Bambi M 5032L-8 [Склад: Одеса №5], фото 3](https://images.prom.ua/5979209797_w159_h159_hodunki-dityachi-bambi.jpg)
![Ходунки дитячі Bambi M 5032L-8 [Склад: Одеса №5], фото 4](https://images.prom.ua/5979209798_w159_h159_hodunki-dityachi-bambi.jpg)
![Ходунки дитячі Bambi M 5032L-8 [Склад: Одеса №5], фото 5](https://images.prom.ua/5979209799_w159_h159_hodunki-dityachi-bambi.jpg)
