![Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/4315658934_krislo-gojdalka-dlya-nemovlyat.jpg)
Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм [Склад: Одеса №5]
2 805 ₴
- В наявності
- Код: ME 1075 Mint Animals
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000649771
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 84.15 грн.
Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм гойдання: маятник)
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Кешбек (зробимо знижку на цю суму): 84.15 грн.
Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм гойдання: маятник)
| ТИП | гойдалка |
| ВІК | від 0 місяців / навантаження до 13 кг |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР ГІБКІВ (Д/Ш/В) | 80см/65см/77см |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ (Д/Ш) | 81см/48см |
| ОСОБЛИВОСТІ | спинка регулюється / 2 положення |
| таймер на 5, 15 та 30 хв. | |
| 12 мелодій | |
| регулятор гучності | |
| 5 швидкостей хитання | |
| живлення від мережі та від 4-х батарейок типу АА 1.5V (не входять до комплекту) | |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | пульт ДУ |
| адаптер живлення | |
| знімна подушка | |
| 5-ти точкові ремені безпеки | |
| 3 підвіски | |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | метал, пластик, тканина |
| КОРОБКА | 5,6 кг / 4,9 кг / 41 х 63,5 х 16см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 14 днів |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Кешбек, грн. (зробимо знижку на цю суму): | 84.15 |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 2-5 днів після передоплати 500 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 805 ₴

![Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм [Склад: Одеса №5], фото 2](https://images.prom.ua/4315658938_w159_h159_krislo-gojdalka-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм [Склад: Одеса №5], фото 3](https://images.prom.ua/4315658940_w159_h159_krislo-gojdalka-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм [Склад: Одеса №5], фото 4](https://images.prom.ua/4315658942_w159_h159_krislo-gojdalka-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм [Склад: Одеса №5], фото 5](https://images.prom.ua/4315658944_w159_h159_krislo-gojdalka-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм [Склад: Одеса №5], фото 6](https://images.prom.ua/4315658947_w159_h159_krislo-gojdalka-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм [Склад: Одеса №5], фото 7](https://images.prom.ua/4315658936_w159_h159_krislo-gojdalka-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм [Склад: Одеса №5], фото 8](https://images.prom.ua/4315658948_w159_h159_krislo-gojdalka-dlya-nemovlyat.jpg)
![Крісло-гойдалка для немовлят з електро-заколисуванням El Camino ME 1075 TEDDY Mint Animals (механізм [Склад: Одеса №5], фото 9](https://images.prom.ua/4315658951_w159_h159_krislo-gojdalka-dlya-nemovlyat.jpg)
