![Нарукавники дитячі надувні Bestway 32102 (розмір: 15*30 см, комплект: 2 шт, кількість камер: 2, віко [Склад: Одеса №5], фото 1](https://images.prom.ua/7205089817_narukavniki-dityachi-naduvni.jpg)
Нарукавники дитячі надувні Bestway 32102 (розмір: 15*30 см, комплект: 2 шт, кількість камер: 2, віко [Склад: Одеса №5]
81,47 ₴
- В наявності
- Код: 32102
+380 (44) 338-61-42
CallBackповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код товару на сайті cd-market.com.ua: 20000706465
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 3 днів після повної передоплати.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Нарукавники дитячі надувні Bestway 32102 (розмір: 15*30 см, комплект: 2 шт, кількість камер: 2, вікова група 5+)
Bestway 32102-tigers, надувні нарукавники Тигри, 30x15см, 5-12р
Умови доставки/оплати: Відправка тільки Новою поштою протягом 3 днів після повної передоплати.
Склад зберігання: Одеса №5
Залишок товару: Достатньо
Гарантія: 14 днів
Нарукавники дитячі надувні Bestway 32102 (розмір: 15*30 см, комплект: 2 шт, кількість камер: 2, вікова група 5+)
Bestway 32102-tigers, надувні нарукавники Тигри, 30x15см, 5-12р
Детальний опис, характеристики: Bestway 32102-tigers
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 15 см |
| Інформація | Довжина 30 x Ширина 15см |
| Вік дитини | від 5 до 12 років |
| Вага | 0,20 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Серія | Armbands |
| Тип | Нарукавники |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 14 днів |
| Залишок товару: | Достатньо |
| Склад зберігання: | Одеса №5 |
| Умови доставки/оплати: | Відправка тільки Новою поштою протягом 3 днів після повної передоплати. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81,47 ₴

